• 1

 

Hier tref je de evenementen van zowel OCMN als haar deelnemers als externe evenementen. Als OCMN Cardhouder kan je hier evenementen publiceren die jij onder de aandacht wilt brengen. Dat mag gratis binnen de voorwaarden en gedragsregels van OCMN.

Een evenement aanmaken...

Juli,
2017
Juli 2017
Maa Din Woe Don Vri Zat Zon
26 27 28 29 30 1 Saturday, 1 July 2017 2 Sunday, 2 July 2017
3 Monday, 3 July 2017 4 Tuesday, 4 July 2017 5 Wednesday, 5 July 2017 6 Thursday, 6 July 2017 7 Friday, 7 July 2017 8 Saturday, 8 July 2017 9 Sunday, 9 July 2017
10 Monday, 10 July 2017 11 Tuesday, 11 July 2017 12 Wednesday, 12 July 2017 13 Thursday, 13 July 2017 14 Friday, 14 July 2017 15 Saturday, 15 July 2017 16 Sunday, 16 July 2017
17 Monday, 17 July 2017 18 Tuesday, 18 July 2017 19 Wednesday, 19 July 2017 20 Thursday, 20 July 2017 21 Friday, 21 July 2017 22 Saturday, 22 July 2017 23 Sunday, 23 July 2017
24 Monday, 24 July 2017 25 Tuesday, 25 July 2017 26 Wednesday, 26 July 2017 27 Thursday, 27 July 2017 28 Friday, 28 July 2017 29 Saturday, 29 July 2017 30 Sunday, 30 July 2017
31 Monday, 31 July 2017 1 2 3 4 5 6

Op iedere derde vrijdag van de maand is er de laagdrempelige bijeenkomst om te netwerken met ondernemers en vakspecialisten die actief zijn in Midden-Nederland.

Een aantal keer per jaar worden er rond een specifiek thema bijeenkomsten georganiseerd. Deze worden hier gepubliceerd.

Deelnemers van het OCMN netwerk kunnen hier hun eigen events of events van anderen die zij willen promoten publiceren.

Voorwaarden:

Bij het publiceren van een event bevestigd de publicerende deelnemer accoord te zijn met de volgende voorwaarden:

- de publicerende deelnemer is OCMN Partner of Cardhouder

- de publicerende deelnemer is voor OCMN de enige contactpersoon voor het event

- de publicerende deelnemers is volledig verantwoordelijk voor de publicatie van het event en vrijwaart de OCMN organisatie van iedere aansprakelijkheid voortkomende uit het event of publicatie daarvan.

- de OCMN organisatie kan zonder opgaaf van redenen, op ieder moment, zonder aankondiging, naar eigen wens en inzicht, de publicatie van events verwijderen.


 

In deze categorie staan events van "derden" gepubliceerd. Het initiatief hiervoor kan zowel vanuit OCMN als van de derde partij komen.
OCMN heeft geen enkele betrokkenheid bij deze gepubliceerde events tenzij anders vermeld.

Toon evenementen van alle categorieën